Home » Zdrowie » Zdobycze ginekologii plastycznej i funkcjonalnej łatwym i przyjemnym sposobem na intymne problemy kobiet

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt okolic płciowych – ginekologia estetyczna ma dla szereg opcji, które w szybki sposób rozwiążą te bolączki i znacząco poprawią jakość życia.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany bywa w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany również w przypadku wielu odmiennych problemów ginekologicznych – dokładne elementy planowanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane będą w momencie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu potrafią przewyższyć założenia, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce niedokuczliwa i bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog-Michalik.pl

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie naszego narządu.
Rezultatem może być odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychologicznej stabilności, a także pewności siebie.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, jakie dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.