Home » Biznes » Wsparcie finansowe

 Polskie wzornictwo wyróżnia się na świecie. Posiadamy wieloletnią kulturę, jaką cały czas można wskrzesić i przy okazji czerpać z tego kolejne korzyści. Obecnie mamy okazję zespolić tradycyjne wartości i charakterystyczną estetykę z współczesnymi pomysłami oraz uzyskać dotację do swoich działań. Działanie 1.4 Polska Wschodnia POPW skierowane jest do wszelkich przedsiębiorstw działających na tym terenie, które planują zastosować własną interesującą strategię wzorniczą. Trzeba wypełnić szereg kryteriów, niemniej jednak jest to bardzo opłacalne, ponieważ można otrzymać nawet 3 miliony wsparcia finansowego.
Działanie 1.4 Wzór na konkurencję POPW to spora okazja dla firm, które mają wspaniałe pomysły, tkwią korzeniami w narodowej kulturze oraz jednocześnie wybiegają w przyszłość, pragnąc wykonać nowatorski produkt. Wzornictwo musi być przemyślane, dopasowane do nowoczesnych trendów, a zarazem mieć charakter tradycyjny. Powinno się spróbować swoich sił, bowiem jest to duża sposobność na rozwinięcie własnego biznesu bądź znakomity start w danej branży, jeśli firma dopiero zaczyna się rozwijać.
Unijne dofinansowania to wielka szansa dla rozwijających się firm, w szczególności na terenie Polski Wschodniej. Dziś można spełnić swoje wielkie projekty oraz postanowienia biznesowe, a deficyt kapitału nie jest żadnym kłopotem. Atrakcyjne Działanie 1.4 Polska Wschodnia POPW to doskonała okazja, by rozwijać swój biznes i wcielić w życie niezwykle ciekawy projekt wzornictwa. Należałoby skorzystać z takiej opcji jak 1.4 Wzór na konkurencję POPW, jaka stanowi wielki krok w przyszłość dla każdego biznesu.

Najstarsze wpisy: