Home » Zdrowie » W jaki sposób działa hurtownia zaopatrzenia medycznego

Hurtownia medyczna to miejsce, gdzie każda przychodnia opieki zdrowotnej – poczynając od małych działalności lekarskich, poprzez przychodnie, aż po kliniki, może zapewnić sobie niezbędne produkty i sprzęt, które używane muszą być w typowej interakcji z pacjentami.

Kupującym dla towarów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być zarówno lekarze wszystkich specjalizacji, jak i pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, dentyści, jak również weterynarze. Każdego hurtownia zaopatrzenia medycznego wspiera w pracy oferując wysokiej klasy, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje produkty z wielu różnych dziedzin, które zawierają zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia akcesoriów i sprzętu dla medycyny wspomaga także diagnostykę medyczną, oferując szeroką ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z marek, jakich produkty można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują również gabinety fizjoterapii oferując meble, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Sprawdź
http://sklep.cezal.com.pl

Z kolei materiały i sprzęt dentystyczny, jaki oferuje sklep, obejmuje aż osiem tysięcy produktów dedykowanym dla stomatologów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Wszystkie produkty importowane są od renomowanych producentów, do których należy między innymi: Melag, Polydentia, Microbrush. W ofercie są także firmy polskie, twórcy następujących marek np. Zhermapol czy Chema.
Oferowane towary jak materiały stomatologiczne takie jak kompozyty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, amalgamaty oraz różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj niewielki zarys oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część tego, co znajduje się nie tylko w sklepach stacjonarnych, jak i u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.